ମାଇକେଲ ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ଭୂତକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ମହିଳା !

ପ୍ରିଜମ୍ ନ୍ୟୁଜ ବ୍ୟୁରୋ: ଆମେରିକାରେ ରହୁଥିବା କ୍ୟାଥଲିନ୍ ରୋବର୍ଟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ତଥା ତାରକା ସ୍ୱର୍ଗତ ମାଇକେଲ ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ଭୂତକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। କ୍ୟାଥଲିନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାଇକେଲ ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ଭୂତ ତାଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ ପ୍ରବେଶ କରି ନିଜର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରନ୍ତି।
ଦୁନିଆରେ ଭୂତମାନଙ୍କର ଅସ୍ତିତ୍ୱ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜିନିଷ କୁହାଯାଏ। କେହି କେହି କୁହନ୍ତି ଭୂତ ଅଛନ୍ତି, ଆଉ କେତେକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଭୂତମାନଙ୍କର ଅସ୍ତିତ୍ୱ କେବଳ ଏକ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା। ଆତ୍ମା ​​ଭଳି କୌଣସି ଜିନିଷ ନାହିଁ। ଅନେକ ଲୋକ ଭୂତମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମାଇକେଲ ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ଭୂତକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଆମେରିକାରେ ରହୁଥିବା ଏହି ମହିଳା ପୂର୍ବରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିସାରିଛନ୍ତି। ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାରିଲିନ୍ ମୋନେରୋଙ୍କ ଅବତାର।
ଆମେରିକାର ବାସିନ୍ଦା କ୍ୟାଥଲିନ୍ ମାଇକେଲ ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ଭୂତଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ସେ ଭୂତମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାହର ଅନୁଭୂତି ଲୋକଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମାଇକେଲଙ୍କ ଭୂତ ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ ପ୍ରବେଶ କରେ। ସେ ନିଜ ଶରୀରରେ ଗୀତ ଗାଇ ନାଚନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ମହିଳାଙ୍କ ଶରୀର ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଖାଦ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖାଇଥା’ନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଭୂତ ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।
କ୍ୟାଥଲିନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାଇକେଲ୍ ତାଙ୍କ ଶରୀର ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ନାଚିବାର ଉତ୍ସାହ ପୂରଣ କରନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଭଲରେ ଚାଲିଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କ୍ୟାଥଲିନ୍ ତାଙ୍କ ଯୌନ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାଇକେଲଙ୍କ ସହ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ। ଉଭୟ ଏଭଳି ସମ୍ପର୍କରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି। କ୍ୟାଥରିନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅନେକ ଲୋକ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ସେ ମିଛ କହୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାହା ନୁହେଁ। ସେ ଶତପ୍ରତିଶତ ସତ କହୁଛନ୍ତି।
କ୍ୟାଥଲିନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୌନ ଜୀବନ କେବଳ ବାଥରୁମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏବଂ ସେ ଏହାକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସେ ଏହାକୁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବୋଲି ବିବେଚନା କରନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ବି ମୋତେ ବାଥରୁମକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼େ, ସେହି ସମୟରେ ମାଇକେଲଙ୍କ ଭୂତ ମୋ ଦେହରେ ଆସି ଏକତ୍ର ବାଥରୁମକୁ ଯାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମାଇକେଲ୍ ଚକୋଲେଟ୍ କୁକିଜ୍ ଖାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି।
କ୍ୟାଥଲିନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମାଇକେଲ୍ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି। ଯଦି କ୍ୟାଥଲିନ୍ ତାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବାକୁ କିମ୍ବା ସ୍ପର୍ଶ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ମାଇକେଲଙ୍କ ଭୂତ କ୍ରୋଧିତ ହୁଏ। ମାଇକେଲ ଜ୍ୟାକସନ ଭୂତ ହେବାର ଅନେକ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି ଏବଂ ଯଦି କ୍ୟାଥଲିନ୍ ତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ତେବେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଶବ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖାନ୍ତି। ତେବେ କ୍ୟାଥଲିନ୍ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମାଇକେଲ ଜ୍ୟାକସନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.