Connect with us

ଅପରାଧ

ସ୍ୱାମୀକୁ ମାରିବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀର ଅଜବ କାଣ୍ଡ, ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟରେ ବୋଳିଲା ବିଷ

Published

on

ପ୍ରିଜମ୍ ନ୍ୟୁଜ ବ୍ୟୁରୋ: ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଳ୍ପ ବହୁତ ଝଗଡା ରହିଥାଏ। କେତେକ ଝଗଡ଼ାର ସମାଧାନତ ପରସ୍ପର ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ହୋଇପାରିବ। କିନ୍ତୁ କିଛି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଏତେ ବଢି ଯାଏ ଯେ ସେମାନେ ହିଂସାତ୍ମକ ବାଟ ଆପଣେଇ ନେଇଥାନ୍ତି। ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​ଯିଏ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଉନଥିଲେ, ତା’ପରେ ପତ୍ନୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ରଚିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ସେହି ଯୋଜନା ନିଜ ଉପରେ ଭାରି ପଡ଼ିଥିଲା। ଘଟଣାଟି ବହୁତ ପୁରୁଣା, କିନ୍ତୁ ଆଜି ବି ଲୋକମାନେ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣି ଥରି ଉଠନ୍ତି।
ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଘଟଣା ୨୦୧୩ ମସିହାର। ବ୍ରାଜିଲର ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଥର କହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି କୌଣସି ସୁଫଳ ପାଇନଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ, ମହିଳା ଜଣକ ଏକ ବିପଜ୍ଜନକ ଉପାୟ ପାଇଥିଲେ। ପତ୍ନୀ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଙ୍ଗରେ ବିଷ ଲଗାଇଥିଲେ। ସମ୍ବନ୍ଧ ସ୍ଥାପନ ବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ଏକ ଅଜବ ଗନ୍ଧ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ, ସେ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଯେ ପତ୍ନୀଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଅଛି ଏବଂ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଯାଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା, ଡାକ୍ତରମାନେ ମଧ୍ୟ ସତ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଙ୍ଗରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ବିଷ ରଖିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥାନ୍ତା ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଥିଲା। ଡାକ୍ତର କହିଥିଲେ ଯେ ମହିଳାମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଙ୍ଗର ଚର୍ମ ଏପରି ଯେ ଏହା ତରଳ ପଦାର୍ଥକୁ ଶୀଘ୍ର ଶୋଷିଥାଏ। ଏହାର ଅର୍ଥ ଏହି ବିଷ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଶରୀରରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚୁଥିଲା। ଯାହା ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ନେଇ ଯାଇଥାନ୍ତା। ରିପୋର୍ଟରୁ ଯେତେବେଳେ ଏହି ବିଷ କଥା ଜଣାପଡିଥିଲା, ପତ୍ନୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସତ କହିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା କଥା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ। ପତ୍ନୀଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଡାକ୍ତର ବିଷ ବାହାର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କ୍ଷମା କରିନଥିଲେ। ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ।

Advertisement

Trending