ସୁଶାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା: ବାପ-ପୁଅ ରାତି ଅନିଦ୍ରା, ମୁଗୁରା ପଛ ମେଲା !

ପ୍ରିଜମ୍ ନ୍ୟୁଜ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା। ପୋଲିସର ଭୂମିକା ନେଇ ଏବେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ସନ୍ଦେହ। ଘନଘନ ଜେରା ହେଉଛି, ରେକର୍ଡ ବୟାନ ବି କରାହେଉଛି, ମାତ୍ର ଫଳ ଶୂନ ମିଳୁଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଏକାଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଜେରା କରି ସାରିଥିଲେ ବି କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ନ ପାଇବା ସାଧାରଣରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଆଉ ଏବେ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଉପରକୁ ସିଧାସଳଖ ଅଙ୍ଗୁଳି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କରିଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ରାଜନେତା ଭାଇ ।
ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ତଥା ବିଜେପି ବିଧାୟକ ନୀରଜ କୁମାର ସିଂ ବାବଲୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବା ଉଚିତ। ବିଜେପି ବିଧାୟକ ନୀରଜ କୁମାର ସିଂ ବାବଲୁ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରି ଏହାକୁ କେବଳ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ନୀରଜ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ଅଗ୍ରଗତି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ।
ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଏଥିରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କେବଳ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱଙ୍କୁ ଡକାଉଛି। ବଲିଉଡ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କ’ଣ ହାସଲ କରିଛି ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛୁ।”

ନୀରଜ କୁମାର ସିଂ ବାବଲୁ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ଆଉ ଜାତୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ନୁହେଁ ବରଂ ବିଭିନ୍ନ ଦେଶରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଅନେକ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରାଯାଇ ଏକ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ପରି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ବଦଳରେ ଅପୂର୍ବ ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ପଦକ୍ଷେପ ଉପରେ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *