Connect with us

ଅପରାଧ

ଗିରଫ ନ ହେବାକୁ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଲାଞ୍ଚ ଦେଇଥିଲେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା !

Published

on

ପ୍ରିଜମ୍ ନ୍ୟୁଜ ବ୍ୟୁରୋ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ଉଦ୍ୟୋଗୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏବେ ଆଇନର ଲମ୍ବା ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ସୋମବାର ଏକ ଆଡଲ୍ଟ ଫିଲ୍ମ ରାକେଟ ମାମଲାରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ତେବେ ଗିରଫ ହେବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ଏହି ନାମୀ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଏବଂ ପରିଚାଳନା ବିଷୟରେ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଗିରଫ ପରେ ଅନେକ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ହଟ୍‌ସଟ୍‌ସ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭାରତରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଉଥିବା ଆଡଲ୍ଟ ଫିଲ୍ମକୁ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ବ୍ରିଟେନର ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ସହିତ ହାତ ମିଳାଇଥିଲେ।
୨୦୨୦ ମସିହାରେ ଗୁଗଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର ଏବଂ ଆପଲ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ରୁ ଏହି ଆପ୍ ଉପରେ ନିଷେଧାଦେଶ ଜାରି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କର ବଲିଫେମ୍(Bollyfame) ନାମକ ଏକ ବ୍ୟାକଅପ୍ ଆପ୍ ଥିବାରୁ ସେଥିରେ ଏସବୁ କାରବାର ବଢିଥିଲା। ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସହ-ଅଭିଯୁକ୍ତ ରିୟାନ୍ ଥର୍ପେଙ୍କ ସହ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ଅଛନ୍ତି, ଯିଏକି ତାଙ୍କ ହଟସଟ୍ ଆପର ବୈଷୟିକ ସହକର୍ମୀ ଥିଲେ।
ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଗିରଫ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣାବଳୀ:-
-ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରାକେଟ କେସରେ ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଜୁଲାଇ ୨୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସ ହେପାଜତକୁ ପଠାଯାଇଛି। ତେବେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲାରେ ପତ୍ନୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କର କୌଣସି ସକ୍ରିୟ ଭୂମିକା ନଥିଲା।
-ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଗିରଫ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶେରଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ନୀରବତା ଭଙ୍ଗ କରିବା ସହ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଥମ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏକି ଚଳିତ ବର୍ଷ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସାଇବର ସେଲକୁ ଏହି ବିଷୟରେ ବିବୃତ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ।
-ବୁଧବାର ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ଯେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ତାଙ୍କ ଆଡଲ୍ଟ ବ୍ୟବସାୟକୁ ହ୍ୱାଟସ୍ ଆପ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ hs- ଆକାଉଣ୍ଟ୍, hs- ଅପରେସନ୍ ଏବଂ hs-take ଗ୍ରୁପ କରି ଚଳାଇଥିଲେ। ମିଡ-ଡେରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କ୍ରାଇମ୍ ବ୍ରାଞ୍ଚ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ଯେ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏହି ତିନୋଟି ଗ୍ରୁପ ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କ ପାଇଁ କର୍ମଚାରୀ ନିଯୁକ୍ତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ବୈଧ ସମୟ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା।
-ସଦ୍ୟତମ ମିଡ୍ ଡେ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ଦେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗିରଫଦାରୀକୁ ଏଡ଼ାଇ ଆସୁଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଗିରଫଦାରୀକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ କୁନ୍ଦ୍ରା ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବହୁ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଦେଇଛନ୍ତି।
-ପୋଲିସ ତାହାର ତଦନ୍ତ ଅଗ୍ରସର କରିଛି ଏବଂ TOI ଅନୁଯାୟୀ, ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ସରଞ୍ଜାମ ସହିତ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ PA ଉମେଶ କାମାତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୁଟିଂ ହୋଇଥିବା ଅତିକମରେ ୭୦ ଟି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।
-ବୁଧବାର ଦିନ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସର୍ଭରକୁ ଜବତ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ, ସର୍ଭରଗୁଡିକ ଫୋରେନସିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପଠାଯାଇ। କୁନ୍ଦ୍ରା ବ୍ରିଟେନ ଭିତ୍ତିକ କମ୍ପାନୀକୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ।
-ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ପରାମର୍ଶଦାତା କୋର୍ଟରେ ଯୁକ୍ତି ବାଢିଛନ୍ତି ଯେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ବୋଲି କହିବା ଭୁଲ ଅଟେ କାରଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରକୃତ ସମ୍ପର୍କ ଦେଖାଯାଇଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହାକୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ସାମଗ୍ରୀ ଭାବରେ ପରିଭାଷିତ କରାଯାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ନୁହେଁ।
-ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ବିଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ପ୍ରାୟ ୭.୨୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛି।

  • ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀ ହେତୁ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ହଙ୍ଗାମା ୨’ ର ରିଲିଜ୍ ଏବେ ହେବନାହିଁ। ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ରିଲିଜକି ଆଗକୁ ବଢିବ ବୋଲି ନିର୍ମାତା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

Advertisement

Trending