Connect with us

ଭାଇରାଲ ଖବର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସାଂସଦଙ୍କ ସଫେଇ : ଟ୍ରୋଲ ହେବା ପରେ ଶୁଣାଇଲେ 12 କଥା

Published

on

ପ୍ରିଜମ ନ୍ୟୁଜ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ସମାଲୋଚକ ଓ ନିନ୍ଦୁକଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି । କହିଛନ୍ତି, ମୋ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା ଓ ପାରିବାରିକ କଥାକୁ ନେଇ ଗସିପ୍ ହେଉଛି । ମୁଁ କଣ କରିବି କଣ ନ କରିବି କଣ ସମାଲୋଚକଙ୍କୁ ଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବି ? ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ୍ ଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି । ଯେଉଁଠି ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଲାଇକ ପାଇଁ ଛୋଟ ଛୁଆ ଭଳି ଅଳି କରିଥିଲେ । ଆଉ ଏହାକୁ ନେଇ ନାନା ସମାଲୋଚନା ସରବ୍ୟ ହୋଇଥଇଲେ ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ।

ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ସମାଲୋନାର ସରବ୍ୟ ହେଲା ପରେ ସିରିଜ୍ ଅଫ୍ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ସଫେଇ ଦେଇଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ।

ପ୍ରଥମ ଟ୍ୱିଟ୍ : ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦ୍ୱାରା ମୁଁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ଓଡିଶାର ଗର୍ବିତ ଲୋକ ପ୍ରତିନିଧୀ । ମୁଁ କେବଳ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକସଭା ସାଂସଦ ଭାବରେ ଏକ ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିଛି । ମୋର ଆନ୍ତରିକ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ସଂସଦୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସର୍ବସାଧାରଣ ଡୋମେନରେ ଅଛି ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ଟ୍ୱିଟ: ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ସହଜରେ ଜାଣିପାରିବେ । ମୁଁ ମୋ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ  ନିୟମିତ ପରିଦର୍ଶନ କରେ ଏବଂ ମୁଁ ଜନତାଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡ଼ି ହୋଇ ରୁହେ । ମୁଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ମୋ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚୁଥିବା ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ । ଡାକ୍ତରୀ ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତି ସବୁବେଳେ ମୋର ପ୍ରାଥମିକତା ରହିଆସିଛି ।

ତୃତୀୟ ଟ୍ୱିଟ୍: ମୋର ସାର୍ବଜନୀନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଗ୍ରାଧିକାର ଦେଇ, ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ 2019 ପାଇଁ ମୋର ନାମ ଘୋଷଣା ହେବା ପରଠାରୁ ମୁଁ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରି ନାହିଁ। ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଗରିବ , ଅଭାବୀ ମଣିଷ ମୁହଁରେ ହସ ଭରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି ।

ଚତୁର୍ଥ ଟ୍ୱିଟ୍: ମୋର ନେତା ହେଉଛନ୍ତି ଶ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ସାର୍ ଏବଂ ମୁଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଓଡିଶା ନିର୍ମାଣ ଦିଗରେ ତାଙ୍କର ଅନନ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରେ ଆନ୍ତରିକତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ ।  ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ ମୁଁ ଅନୁଭାଭ ମହାନ୍ତି, ଯିଏ ଏକ ସାଧାରଣ ମଧ୍ୟବିତ୍ତ ଓଡିଆ ମିଳିତ ପରିବାରର । ମୁଁ ରକ୍ତ, ମାଂସ ଏବଂ ହାଡରେ ମଧ୍ୟ ତିଆରି ।

ପଞ୍ଚମ ଟ୍ୱିଟ୍: ତୁମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପରି, ମୋର ମଧ୍ୟ ଏକ ପରିବାର ଏବଂ ମୋର ନିଜସ୍ୱ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଅଛି । ମୋର ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରି ମୋର ଭାବନା, ପସନ୍ଦ ଏବଂ ନାପସନ୍ଦ ଅଛି!

ଷଷ୍ଠ ଟ୍ୱିଟ୍: ମୁଁ କାହାର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କିମ୍ବା ପାରିବାରିକ ଜୀବନ କୁ ନେଇ ଗସିପ୍ କରିବାରେ ପସନ୍ଦ କରେନାହିଁ । ସେହିଭଳି ମୁଁ ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କିମ୍ବା ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ ନାହିଁ । ଏହା ମୋର ନିଜ ଜୀବନ, ମୁଁ ଏହାକୁ ନେଇ ବଞ୍ଚୁଛି। ମୁଁ କଣ ଆଲୋଚନା କରେ, ପ୍ରକାଶ କରେ ତାହାର ନିଷ୍ପତ୍ତି  ନେବା ମୋର ଆଇନଗତ ଅଧିକାର ।

ସପ୍ତମ ଟ୍ୱିଟ୍:  ସେମାନେ ଯେମିତି ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମିତି ମମୋତେ ଚିତ୍ରଣ କରିବାକୁ ସେମାନେ ମୋତେ ବାଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ମୁଁ କୌଣସି ଅପରାଧକୁ ସମର୍ଥନ କରିଛି କି? ମୁଁ କେବେ କହିଛି କି କେହି ଆଇନଠାରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି? କଦାପି ନୁହେଁ ।

ଅଷ୍ଟମ ଟ୍ୱିଟ୍: ଯଦି ମୁଁ ଜଣେ ମହାନ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଠାରୁ LIKE ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କିମ୍ବା “ଭିକ୍ଷା” କରେ, ତେବେ ଭୁଲ୍ କ’ଣ ଯାହାକୁ ମୁଁ ମୋର ପିଲାଦିନରୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲି!

ନବମ ଟ୍ୱିଟ: ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ହେବା ବିଷୟରେ ସର୍ବଦା ଖୋଲା ଖୋଲି କହିଆସିଛି | ଏହା ମୋର! ତାହା ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ! ମୁଁ ଯାହା ଲେଖିଥିଲି ତାହା କେବଳ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଥିଲା | ମୁଁ ନିଜେ ଜଣେ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଲେଖିଛି, ମୁଁ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇପାରିବି ନାହିଁ!?!? ଅଜବ! ବୋଧହୁଏ ଯେଉଁମାନେ ମୋତେ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ମୋ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲେଖିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି!

ଦଶମ ଟ୍ୱିଟ୍: ମନୋରଞ୍ଜନ ଶିଳ୍ପ କିମ୍ବା ରାଜନୀତିରେ ମୁଁ ମୋ ପରିବାରରେ ପ୍ରଥମ! ମୁଁ ବଞ୍ଚିବା ଏବଂ ଆଜି ଯେଉଁଠାରେ ଠିଆ ହୋଇଛି ସେହି ସ୍ଥାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ମୁଁ କଠିନ ସଂଘର୍ଷ କରିଛି ।  ମୋ ପାଇଁ, ମୋର ପିତାମାତା ମୋ ପାଇଁ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ଏବଂ ଜୀବନ୍ତ ଭଗବାନ ।

ଏକାଦଶ ଟ୍ୱିଟ୍: ମୋର ନେତା ଶ୍ରୀନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ସାର୍ ମୋ ପାଇଁ ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ଏବଂ ଭଗବାନ, ଜଣେ ପ୍ରେରଣା ଏବଂ ପିତା ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ, ଯାହାକୁ ମୁଁ ଗଭୀର ଭାବରେ ସମ୍ମାନ କରେ ଏବଂ ଭଲ ପାଏ ।

ଦ୍ୱାଦଶ ଟ୍ୱିଟ୍:  ଶେଷରେ ଏତିକି କହୁଛି ଯଦି ମୋର ଟୁଇଟ୍ କାହାକୁ ଆଘାତ ଦେଉଛି ତେବେ ମୁଁ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି । କାହାକୁ ଆଘାତ କରିବାର ମୋର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନଥିଲା ।ଏହି 12ଟି ଟ୍ୱିଟ୍ ସହ ଅନୁଭବ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଜଣେ ସାଧାରଣ ମଣିଷ ମଧ୍ୟ।

Advertisement

Trending