Connect with us

ମନୋରଞ୍ଜନ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଝଡ଼ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ରାଧିକାଙ୍କ ମୁକୁଳା ଦେହ ଫଟୋ

Published

on

ପ୍ରିଜମ୍ ନ୍ୟୁଜ ବ୍ୟୁରୋ: କୌଣସି ଜିନିଷ ନେଟଜେନଙ୍କ ଆଖିରୁ ବଞ୍ଚି ପାରେ ନାହିଁ । ସେମାନେ ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ସେଗୁଡିକରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦିଅନ୍ତି। ଏବେ ସେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଧିକା ଆପତେଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ତାଙ୍କୁ ବଏକଟ୍ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପାରଚେଡ୍’ର ଗୋଟିଏ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ଯୋଗୁଁ ବିବାଦକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଫଟୋରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ନେଟନିଜେନ୍ସ ହଜମ କରି ପାରିନାହାନ୍ତି। ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବଏକଟ୍ ରାଧିକା ଆପତେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛୁ। ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ନଗ୍ନ ଫଟୋକୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନେ କରୁଛନ୍ତି। ଅନେକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଶର ସଂସ୍କୃତିର ଅପମାନ ଏବଂ ନଷ୍ଟ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଏଠାରେ ସୂଚନା ଥାଉକି ଫିଲ୍ମ ‘ପାରଚେଡ୍’ ଲୀନା ଯାଦବଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ, ଯାହାର କାହାଣୀ ଗୁଜୁରାଟର ଏକ ଗାଁର ଚାରିଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ନେଇ ତିଆରି ହୋଇଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବାଲ୍ୟ ବିବାହ, ଯୌତୁକ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ବୈବାହିକ ବଳାତ୍କାର ଭଳି ସାମାଜିକ କଳଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ରାଧିକାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ତନ୍ନିଷ୍ଠା ଚାଟାର୍ଜୀ, ସର୍ଭେନ୍ ଚାୱଲା, ଆଦିଲ ହୁସେନଙ୍କ ସହ ଅନେକ କଳାକାର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏବେ ଅନେକ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯୋଗୁଁ ରାଧିକା OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନିଜର ଉପସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ରାଧିକା ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଭାସାନ ବାଲାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ମୋନିକା’ ବ୍ୟତୀତ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ସହ’ ଓଃ ମାଇଁ ଡାର୍ଲିଂ’ରେ ନଜର ଆସିବେ। ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ରାତ ଅକେଲି ହେରେ ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending