ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର: ଘରେ ବସି ହ୍ୱାଟ୍ସଅପ କରନ୍ତୁ , ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମିଳିଯିବ କ୍ୟାସ ! କେମିତି ଜାଣନ୍ତୁ….

ପ୍ରିଜମ ନ୍ୟୁଜ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ସମୟ ସହ ତାଳ ଦେଇ ବଦଳୁଛି ଦୁନିଆ । ଆଉ ତା ସହ ପ୍ରଯୁକ୍ତି ବିଦ୍ୟା ଓ ଜ୍ଞାନ କୈଶଳ ମଧ୍ୟ ନୂଆ ନୂଆ ଶିଖର ଛୁଉଁଛି । ମେସିନ୍ ର ଆବଶ୍ୟକତା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢୁଥିବା ବେଳେ ଜରୁରୀ ସମୟରେ ମଣିଷର ବିପଦର ବନ୍ଧୁ ହୋଇ ଟେକ୍ନୋଲଜି ସବୁବେଳେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଛି । ଠିକ୍ ଏବେ ଏମିତି ବ୍ୟାଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ନେଇ ଆସିଛି ହ୍ୱାଟ୍ସଅପ୍ ।

https://twitter.com/AjayKhannaSBI/status/1295397055104348172

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା କେବଳ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସହର ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହି ସେବା ସଫଳତାର ସହ କାମ କଲେ ଦେଶର ଅନ୍ୟ ପ୍ରାନ୍ତରେ ମଧ୍ୟ ସେବା ଯୋଗାଇବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି ।

SBI ପକ୍ଷରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଏହି ସେବା

ଏସବିଆଇ (ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ) ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋବାଇଲ୍ ଏଟିଏମ୍ ମେସିନଗୁଡ଼ିକୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ମୁତାବକ ଘର ଦ୍ୱାରକୁ ନେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ଏସବିଆଇ ‘ତୁମର ଚାହିଦା ଉପରେ, ଏଟିଏମ୍ ତୁମ ଦ୍ୱାରରେ’ ସେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ବ୍ୟାଙ୍କ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ କହିଛି ଯେ ତୁମେ କେବଳ ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ କର ଏବଂ ଆମେ ଏଟିଏମ୍ ମେସିନ୍ ଆପଣଙ୍କ ଘର ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିବୁ। ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ମୋବାଇଲ୍ ଏଟିଏମ୍ ଘରକୁ ଡାକିବା ପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ମଧ୍ୟ କଲ କରିପାରିବେ।

ମିନିମମ୍ ବାଲାନ୍ସ ଓ ଏସଏମଏସ ଚାର୍ଜ କଟିବନି

ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏସବିଆଇ ଆଉ ଏକ ବଡ ଉପହାର ଦେଇଛି। SBI ଗ୍ରାହକଙ୍କଠାରୁ ସର୍ବନିମ୍ନ ବାଲାନ୍ସ ଏବଂ SMS ଦେୟ ଗ୍ରହଣ କରିବ ନାହିଁ | ବ୍ୟାଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫି ଛାଡ କରିଛି। ନିକଟରେ ଏସବିଆଇ ଟୁଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି। ଏସବିଆଇର 44 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ସଞ୍ଚୟ ଆକାଉଣ୍ଟଧାରୀ ଏହି ସୁବିଧା ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.