ସମନ୍ଥା-ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦକୁ ନେଇ ଥମୁନି ଚର୍ଚ୍ଚା

ପ୍ରିଜମ୍ ନ୍ୟୁଜ ବ୍ୟୁରୋ: ‘ଫ୍ୟାମିଲି ମ୍ୟାନ୍-୨’ ଫେମ୍ ତଥା ସାଉଥ ସୁନ୍ଦରୀ ସମନ୍ଥା ରୁଥ ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରେମ କାହାଣୀଠୁ କମ ନୁହେଁ। ଦୁହେଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଧୁମଧାମରେ ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରାୟ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଉଭୟଙ୍କ ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା । ମଣ୍ଡପ ସଜାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପୋଷାକ ସବୁ କିଛି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା। ଏହି ଯୋଡିକୁ ଅନେକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏବେ ସମନ୍ଥା ଓ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ଏନେଇ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟତା ଦେଇ ନାହାନ୍ତି। କେହି କେହି ସମନ୍ଥାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ନିଶା ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ଆସିଥିବା କହୁଥିବା ବେଳେ କେହି କେହି ନାଗାଙ୍କୁ ଦୋଷ ଦେଉଛନ୍ତି।
ସମନ୍ଥା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ନାମରୁ ଆକ୍କିନେନି ହଟାଇ କେବଳ ‘ଏସ୍’ କରିଦେବା ଅନେକ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି। ସମନ୍ଥା ଏବଂ ନାଗା ୨୦୧୭ ମସିହା ଅକ୍ଟୋବର ୭ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ଯୋଡିକୁ ସବୁ ବର୍ଗର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏବେ ବିବାହର ବଜେଟ୍ ପରେ ଏଲିମନିର ପରିମାଣ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସମ୍ବାଦରେ ରହିଛି। ଏହି ଏଲିମନି ପରିମାଣ ବିବାହର ପୁରା ବଜେଟ୍ ଠାରୁ ପାଞ୍ଚ ଗୁଣ ଅଧିକ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସାମନ୍ଥା ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇବେ। ଏହା ସହିତ, ETimes ର ରିପୋର୍ଟରେ ନାଗା ଏବଂ ସାମନ୍ଥାଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହେବାର କାରଣ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସାମନ୍ଥାଙ୍କ ସିନେମା ପ୍ରତି ଥିବା ପ୍ରେମ ତାଙ୍କ ଏବଂ ନାଗାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିକ୍ତତା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି।


ବିବାହ ପରେ ସମନ୍ଥା ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟ ଛାଡିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। ଏପରିକି ସେ ଫିଲ୍ମରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍‌ଠାରୁ ଫଟୋସୁଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁର ନାଗାର୍ଜୁନ ସମନ୍ଥାଙ୍କୁ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ତେଣୁ ଅନେକ ଥର ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଅମାଲା ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ମତ ବଦଳାଇ ନାହାଁନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସାମନ୍ଥା ସୁପରହିଟ୍ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଫ୍ୟାମିଲି ମ୍ୟାନ୍-୨’ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ସାହସିକ ଚରିତ୍ର ପାଇଁ ସାରା ଦେଶରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସମନ୍ଥାଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆକ୍କିନେନି ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ବହୁତ ବିବ୍ରତ କରିଛି। ଯେଉଁ କାରଣରୁ, ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଛାଡପତ୍ର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଛି।

ନାଗା ଅଲଗା ହେବା ଖବର ଉପରେ ଏମିତି କହିଲେ
କିନ୍ତୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସମନ୍ଥାଙ୍କ ସହ ଛାଡପତ୍ରକୁ ଗୁଜବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏସବୁ ପଢିବା କଷ୍ଟଦାୟକ ଅଟେ, ମୁଁ ଭାବୁଛି ଏଭଳି ଖବର କେବଳ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ତିଆରି କରାଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣେ ଏହି ଖବର ଆଜି ପାଇଁ, ଆସନ୍ତାକାଲି ଅନ୍ୟ କିଛି ଖବର ଆଲୋଚନା ହେବ।
ଆଜିକା ସମୟରେ ଖବର ଗୁରୁତ୍ଵ ରହୁନି, ଆଜି ଗୋଟିଏ ଖବର ଆସନ୍ତାକାଲି ଆଉ ଏକ ଖବର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ମୋ ଜେଜେବାପାଙ୍କ ସମୟରେ ପତ୍ରିକା ଥିଲା, ଏବଂ ପତ୍ରିକା ମାସରେ ଥରେ ଆସୁଥିଲା। ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଖବର ପାଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେହି ଖବର ସେଥିରେ ରହୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସେକେଣ୍ଡ ବା ମିନିଟରେ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଖବର ମିଳି ଯାଉଛି। ଏହା ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଅଧିକ ସମୟ ରହୁ ନାହିଁ। ପ୍ରକୃତ ଖବର, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ସବୁଦିନ ରହିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଅତିରଞ୍ଜିତ ଖବର, ଟିଆରପି ତିଆରି କରିବାରେ ବ୍ୟବହୃତ ଖବର ଭୁଲିଯାନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏସବୁ ବିଷୟରେ ଭାବିଲି, ଏହା ମୋତେ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲା। ‘
ସୂଚନା ଥାଉକି ଆଜିକାଲି ସମନ୍ଥା ଏବଂ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ଖବର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ଯଦିଓ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ କିଛି ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟକୁ ବିଶ୍ବାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ଶୀଘ୍ର ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.