ଫ୍ୟାସନ ଓ ଷ୍ଟାଇଲରେ ବେବୋଙ୍କଠୁ ଆଗରେ ପୁଅ ତୈମୁର

ପ୍ରିଜମ୍ ନ୍ୟୁଜ ବ୍ୟୁରୋ: କିଛିଦିନ ହେଲା କରୀନା କପୁର ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିବା ବେଳେ ଏହି କିଛି ଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କୁ ଭଉଣୀ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟିରେ ମାଉସୀ ରିମା ଜେନଙ୍କ ଘରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କାଜୁଆଲ୍ ହେଲେବି ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଲୁକ୍ ରେ ସେଠି ପହଞ୍ଚିଥିଲେ କରୀନା। ବାହାରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସିଜିନରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଟ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଟାଇ-ଡାଇର ମାଲିକ ହୋଇଛନ୍ତି ସେ। ତେବେ ସବୁବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆଉ ପାପାରାଜୀଙ୍କ ପାଇଁ ହଟ୍ ଟପିକ ବନିଥିବା କରୀନା ଏବଂ ସୈଫଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ତୈମୁର ଅଲି ଖାନ, ଠିକ୍ ମା’ କରୀନାଙ୍କ ପରି ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଏବଂ ଜୀବନଶୈଳୀର ଧାରାକୁ ଛୁଇଁଛନ୍ତି। ତେବେ ବହୁଦିନ ପରେ କୁନି ତୈମୁର ନିକଟରେ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମା’ଙ୍କ ପରି ଭିନ୍ନ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲିସ ଲୁକ୍ ବାଛିଥିଲେ।
ଶନିବାର ଦିନ ତୈମୁରଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ବୁଲିବା ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ମା’ କରୀନାଙ୍କ ପରି ସେ ମଧ୍ୟ ସେଦିନର ଲୁକ୍ ପାଇଁ ଟାଇ-ଡାଇ ବ୍ରାଣ୍ଡର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ, ତୈମୁର ଜିନ୍ସ ସହିତ ଏକ ରଙ୍ଗୀନ ଟାଇ-ଡାଇ ଟି- ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।ସୁନ୍ଦର ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ସହ ଖେଳୁଥିବାବେଳେ COVID 19 ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଥିଲା। ତେବେ ତୈମୁର ସେଦିନ ‘ସୁପରମ୍ୟାନ୍’ର ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଯାହାକି ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ ସହ ବେଶ ଫିଟ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲା। ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ, ମା ଏବଂ ପୁଅ ପେଶୋଭର ଭଳି ଫ୍ୟାଶନ୍ ଟ୍ରେଣ୍ଡର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି!
ଏହି ସମୟରେ, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କରୀନା ବିଶ୍ୱ ଯୋଗ ଦିବସରେ ସ୍ବାମୀ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଏବଂ ବଡ ପୁଅ ତୈମୁରଙ୍କ ସହ ଯୋଗ କରୁଥିବା ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେହି ସୁନ୍ଦର ଫଟୋଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ସହ ଅନେକ ୟୁଜର୍ଶଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲା ​​ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏକ ଝଲକ ଦେଇଥିଲା ଯେ କିପରି ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ପରି ଛୋଟ ତୈମୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ପ୍ରତି ଭଲ ପାଇବା ରହିଛି। ବିଶ୍ୱ ପରିବେଶ ଦିବସରେ କରୀନା ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ବାଲିରେ ଖେଳୁଥିବା ଛୋଟ ତୈମୁରଙ୍କର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ତୈମୁରଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଛୁଟିଦିନର ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମୁଞ୍ଚକିନ୍ ବାହାରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମର ଝଲକ ଦେଇଥିଲା।
COVID 19 ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ସେ ବହୁଦିନ ହେଲା ସହରରେ ଦେଖାଯାଉନଥିଲେ। ମହାମାରୀ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ମା’ କରୀନା, ବାପା ସୈଫ ଏବଂ ଶିଶୁ ଭାଇଙ୍କ ସହ ଘରେ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି। ତେବେ ତୈମୁରଙ୍କ ଟିକିଏ ଝଲକ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍କଣ୍ଠିତ ଅଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *