ଅମିତାଭଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବା ସମୟରେ ନର୍ଭସ ଥିଲେ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା

ପ୍ରିଜମ୍ ନ୍ୟୁଜ ବ୍ୟୁରୋ: ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଥାପୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂତନ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗର ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଥାନ୍ତି। କିଛି କଳାକାର ଶୀଘ୍ର ଏହି ସୁଯୋଗ ପାଉଥିବା ବେଳେ କେତେକଙ୍କୁ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଲାଗିଯାଏ ଅମିତାଭଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ।ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ, ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ବଲିଉଡକୁ ଆସିଥିବା ରଶମିକା ମନ୍ଦାନା ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ। କାରଣ ସେ ଅମିତାଭଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୁଡ୍ ବାୟେ’ର ଏକ ଲମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ସୁଟିଂ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପାଭେଲ ଗୁଲାଟି ଏବଂ ନୀନା ଗୁପ୍ତା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟିକୁ ବିକାଶ ବାହଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ସୁଟିଂ କରିବାର ଅଭିଜ୍ଞତା ସେୟାର କରି ରଶମିକା କୁହନ୍ତି, ‘ସମସ୍ତ କଳାକାର ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ନର୍ଭସ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି। ଅମିତାଭଙ୍କ ପରି ବଡ କଳାକାରଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବାବେଳେ ଏହା ସର୍ବଦା ଘଟେ। ଏହା ମୋ ପାଇଁ ସହଜ କାମ ନଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଭୟଭୀତ ଥିଲି, କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମର କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ସମୟରେ ଆମ ଭିତରେ ଭଲ ବଣ୍ଡିଂ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେଟରେ ପରସ୍ପର ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲା। ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୁଟ୍ ରେ ଖୁସି ଥିବା ଦେଖି ମୋତେ ଭଲ ଲାଗିଲା। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସମସ୍ତ ଚରିତ୍ର ଏବଂ ଅଭିନେତା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି।
ରଶ୍ମିକା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଏକାଠି କାମ କରିବା ପରେ ମୁଁ ଏବଂ ଅମିତାଭ ସାର୍ ଏତେ ସେପ୍ସ ପାଇଲୁ ଯେ ଆମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରୟଲରେ ଭଲ ସଟ୍ ଦେଉଛୁ। ଅଭିନୟରେ କ୍ରିୟା ଏବଂ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଅଛି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଏହା ଭଲ ଭାବରେ କରାଯାଏ, କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ। ମୁଁ ସାରଙ୍କ ସହିତ ଦେଇଥିବା ପ୍ରଥମ ସିନ ମନେ ଅଛି। ଏହା ଏକ ଅତି ସରଳ ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ କାହା ସହିତ ମୁଁ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସ୍ପେସ୍ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଯାଉଛି, ମନକୁ ଆସିବା ପରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ କଷ୍ଟକର ମନେ ହେଉଥିଲା। ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ନର୍ଭସ ଏବଂ ଭୟଭୀତ କରିପାରେ। ମୁଁ ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ରଙ୍ଗୀନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲି। ତଥାପି, ମୁଁ ସଟ୍ ଦେବାବେଳେ ଭୟର ଝଲକ୍ ଆସିବାକୁ ଦେଇ ନଥିଲି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *