ବସ କି କାର ନୁହେଁ ଉଡାଜାହାଜରେ ଆସିଲେ ବରଯାତ୍ରୀ

ପ୍ରିଜମ ନ୍ୟୁଜ ବ୍ୟୁରୋ:ଭାରତରେ ବାହାଘର କୌଣସି ଉତ୍ସବଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ଖାଇବା ପିଇବାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସାଜସଜ୍ଜା ବିବାହ, ଏବଂ ଆତିଥ୍ୟରେ କୌଣସି ଅଭାବ ରହେ ନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ, ଡେଷ୍ଟିନେଶନ ମ୍ୟାରେଜ୍ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ, ଯେଉଁଥିରେ ଦମ୍ପତିମାନେ ନିଜ ଜୀବନର ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ କୌଣସି ଏକ ଡେଷ୍ଟିନେଶନରେ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଡେଷ୍ଟିନେଶନ ମ୍ୟାରେଜ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। କାରଣ ବିବାହ କରୁଥିବା ଦମ୍ପତି ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳକୁ ଯିବା ପାଇଁ ବସ କି ଟ୍ରେନ ନୁହେଁ ପୁରା ବିମାନ ବୁକ୍ କରିଛନ୍ତି।ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଶ୍ରେୟା ଶାହା ସେୟାର କରିଥିବା ଭିଡିଓରେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ପୁରା ବିମାନ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ।

ପରବର୍ତ୍ତୀ କିଛି ସେକେଣ୍ଡରେ ସେ ବିମାନ ଭିତରେ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ହାଏ କରିବା ଏବଂ ହସୁଥିବାର ଦେଖାନ୍ତି। ଶେଷରେ, ସେ ସେହି ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖାନ୍ତି ଯିଏ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଉପଭୋକ୍ତା ସେୟାର କରିଥିବା ପୋଷ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ରାଜସ୍ଥାନର ଜୈସଲମେରରେ ଏହି ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି।ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖା ଅଛି, “ଚାଲ ଗଡିବା, କୁହ ଆମେ ବିବାହ ପାଇଁ କେଉଁଠାକୁ ଯାଉଛୁ?” ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟି ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେୟାର ହେବା ପରଠାରୁ ଏହାକୁ ୧୦ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିବା ସହ ୭ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଲାଇକ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ବହୁତ ମଜାଳିଆ ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୋତେ କେବଳ ଏତେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ପଡିବ’, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ମୁଁ ନିଜକୁ ଗରିବ ଅନୁଭବ କରୁଛି’। ସେହିଭଳି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ପିଲାଟିର ପିଉସା ପାଇଲଟଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଛନ୍ତି।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *