Connect with us

ଭାଇରାଲ ଖବର

ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ୍ ଖେଳିବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ବାପାକୁ ହାଣିଦେଲା ପୁଅ

Published

on

ପ୍ରିଜମ ନ୍ୟୁଜ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଭାରତରେ ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ , ଅନଲାଇନ୍ ଗେମର କ୍ରେଜ୍ କିଛି ଦିନ ହେବ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଏହାର ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରଭାବ ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଛି।ପରିସ୍ଥିତି ଏଭଳି ହୋଇଛି ଆପଣ ପ୍ରତି ସେକେଣ୍ଡ ଦୁଇରୁ ତିନି ଜଣ ପିଲାଙ୍କୁ ମୋବାଇଲରେ ଅନଲାଇନ୍ ଗେମ୍ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଏପରିବି ଅନେକ ଥର ଦେଖାଯାଏ ଯେ ପିତାମାତା ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଖେଳ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥାନ୍ତି। ଗୁଜୁରାଟର ସୁରଟରୁ ଏପରି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଏଠାରେ ୧୭ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ତାର ବାପା ଅନଲାଇନ୍ ଗେମ୍ ଖେଳିବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ପିତାଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଅର୍ଜୁନ ଅରୁଣ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡଲି ଏବଂ ଏକ ପିଲାଙ୍କ ସହ ସୁରଟ ସହରର ଇଚାପୋର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର କାୱାନ୍ସ ଗ୍ରାମରେ ରହୁଥିଲେ। ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅରୁଣଙ୍କୁ କ୍ଷତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଡାକ୍ତରମାନେ ଡଲିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ପଚାରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଡାକ୍ତରମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଆଘାତ ଲାଗିବା କହିଥିଲେ।

ଏହା ପରେ, ଯେତେବେଳେ ଅରୁଣଙ୍କ ଶରୀରର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ଅରୁଣ ଆଘାତ ହେତୁ ନୁହେଁ ବରଂ ଗଳା କାଟିବା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ପୋଲିସକୁ ସେହି ବିଷୟରେ ଜଣାଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଏହି ତଥ୍ୟ ଆଧାରରେ କଡା କଡ଼ି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା, ପିଲାଟି ସମସ୍ତ ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା। ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ନାବାଳକ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ପିତା ଗେମ୍ ଖେଳିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ବାଧା ଦେଉଥିଲେ, ଏହି କାରଣରୁ ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ଏଥିସହ ସୁରଟରୁ ଆଉ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ୧୬ ବର୍ଷର ବାଳିକା ମୋବାଇଲ୍ ନପାଇ ନିଜକୁ ଫାଶୀ ଦେଇଛି। ଝିଅଟିର ପରିବାର ଲୋକେ ତାକୁ ମୋବାଇଲ ଦେବାକୁମନା ମନା କରିବା ସହ ମୋବାଇଲ୍ ସହ ଅଧ୍ୟୟନ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏହାସହ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଝିଅଠାରୁ ମୋବାଇଲ୍ ଛଡେଇ ନେଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଝୁଅଟି ନିଜ କୋଠରୀରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲା।

Advertisement
Advertisement

Trending