ଦୁଲହନକୁ ଦେଖି ଦୁଲ୍ହା ମାରିଲା ସିଟି, କପୁଲ ଡ୍ୟାନ୍ସରେ ବିଭୋର ହେଲେ ଅତିଥୀ

In the video, the groom can be seen standing on the stage as he waits for his bride. As soon as the bride arrives in the wedding hall, the groom gets excited to see her and starts whistling.

ପ୍ରିଜମ ନ୍ୟୁଜ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତି ଓ ପରମ୍ପରାରେ ବିବାହ ପାଇଁ ରହିଛି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ମଉଜମସ୍ତୀ, ନାଚ ଗୀତ ଏକ ସାଧାରଣ କଥା । ଉଭୟ ବର ଓ କନ୍ୟା ପକ୍ଷ ନାଚଗୀତର ମସଗୁଲ ରହି ପୂରା ପରିବେଶକୁ ରଙ୍ଗିନ କରିଦିଅନ୍ତି । କିଛି ବର୍ଷ ହେବ କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ବର ଓ କନ୍ୟା ମଧ୍ୟ ନିଜ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ନୃତଗୀତରେ ମସଗୁଲ ରହୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଠିକ୍ ଏମିତି ହିଁ ଏକ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ବର ଓ କନ୍ୟା ନିଜର ନାଚ ଗୀତ ଚାଳି ଚଳନରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦିଲ୍ ଜିତି ନେଇଛନ୍ତି । 

https://www.instagram.com/reel/CSjOftjns9E/?utm_source=ig_web_copy_link

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ବର ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ କନ୍ୟା ଅପେକ୍ଷା କରିଥାଏ । କନ୍ୟା ଯେମିତି ହିଁ ୱେଡିଂ ହଲକୁ ଆସନ୍ତି ବର ପିଲା କନ୍ୟାକୁ ଦେଖିବାକୁ ବ୍ଯାକୁଳ ହୋଇ ଉଠନ୍ତି । ଅଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ କନ୍ୟା ଦେଖି ବର ସିଟି ବି ମାରିବାକୁ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ । ଆଉ ଏହି ସମୟରେ କନ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଫୁଲ୍ ମୁଡ୍ରେ ମସ୍ତୀ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । କନ୍ୟା ନିଜ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଖୁସିରେ ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଅନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଭୟ ବର ଓ କନ୍ୟା ଏକାଠି ହୋଇ ଷ୍ଟେଜର ନାଚିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି । ବର କନ୍ୟାଙ୍କ ଏଭଳି ଆନ୍ଦାଜକୁ ଦେଖି ଉପସ୍ଥିତ ଅତିଥି, ପରିବାର, ପ୍ରିୟଜନ ଓ ଶୁଭାକାଂକ୍ଷୀ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ଜାହିର କରନ୍ତି । 

ଦୁଲହନିଆ ନାମକ ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏମିତି କିଛି ନା କିଛି ବିବାହ ସମ୍ପର୍କିତ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଥାଏ । ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଲେଖା ଯାଇଛି ଯେ, “ଯେବେ ବର ପିଲା ଅଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ଏବଂ କନ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଉତ୍ସାହିତ ରୁହନ୍ତି , ତେବେ ଆପଣ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ବିବାହ ମଜାଦାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.