ବାପା-ମାଆ ହେବେ ବିରୁଷ୍କା: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ କ୍ରିକେଟ ଜଗତର ଶୁଭେଚ୍ଛା

ପ୍ରିଜମ ନ୍ୟୁଜ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ପିତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବିରାଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଖୁସି ଖବର ବାଣ୍ଟିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଜାନୁୟାରୀ 2021 ରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଜଣେ ନୂତନ ଅତିଥି ଆସିବେ। ପତ୍ନୀ ତଥା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଥିବା ବେଳେ ବିରାଟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହି ଖୁସି ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତର ଅନେକ ଲୋକ ଏଥିପାଇଁ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଶିଖର ଧାୱନ, ହରଭଜନ ସିଂ, ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (ଆରସିବି), କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ଟ୍ୱିଟରରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ବିରାଟ କୋହଲି ବର୍ତ୍ତମାନ ସଂଯୁକ୍ତ ଆରବ ଏମିରେଟ୍ସ (ୟୁଏଇ) ରେ ଅଛନ୍ତି। କୋଭିଡ -19 ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ୟୁଏଇରେ ଆଇପିଏଲ ଖେଳାଯିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର 19 ରେ ଆଇପିଏଲ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ବିରାଟ ହେଉଛନ୍ତି ଆରସିବି ଦଳର ଅଧିନାୟକ। ମାର୍ଚ୍ଚ ପରେ ବିରାଟ କ୍ରିକେଟ୍ ପଡ଼ିଆରେ ନଜର ଆସିବେ। ମାର୍ଚ୍ଚ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା କୋଭିଡ -19 କାରଣରୁ ଭାରତ ତାଲା ପଡ଼ିଥିଲା। ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ବିରାଟ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଘରେ ଥିଲେ। ବିରାଟ ଆରସିବି ଦଳରେ ପହଞ୍ଚି ନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଅଲଗା ଭାବରେ ଦୁବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.