Connect with us

ମନୋରଞ୍ଜନ

ଧୁମ ମଚାଉଛି ସୋନିଆ ଓ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ଏହି ଗୀତ

Published

on

ୟାସ

ପ୍ରିଜମ ନ୍ୟୁଜ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଅଲ୍ଟ ବାଲାଜୀଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଓ୍ବବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ବ୍ରୋକନ୍ ବଟ୍ ବ୍ୟୁଟିଫୁଲ 3’ (Broken But Beautiful 3)ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ‘ମେରେ ଲିୟେ’ (Mere Liye) ରିଲିଜ୍ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଗୀତରେ ରୁମୀ ଅର୍ଥାତ୍ ସୋନିଆ ରାଠୀ ଓ ଅଗସ୍ତ୍ୟ ଅର୍ଥାତ୍ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ନିଆରା ଅନ୍ଦାଜ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ରୁମୀ ଓ ଅଗସ୍ତ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଏହି ଗୀତରେ ଦର୍ଶା ଯାଇଛି । ଗୀତ ରିଲିଜ୍ ହେଉ ହେଉ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଧମାଲ୍ କରୁଛି ।

ବହୁମୁଖୀ ଅଖିଲ ସଚ୍ଚଦେବଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗୀତ ରଚନା କରାଯାଇଛି । ଅଖିଲଙ୍କ ସୁମଧୁର ସ୍ୱର ଗୀତକୁ ଆହୁରି ସୁରିଲା କରିଛି । ଅଖିଲ ସଚ୍ଚଦେବ କୁହନ୍ତି, ମୋ ପାଇଁ ଆଲବମ୍ ପାଇଁ ରଚନା ହୋଇଥିବା ଶେଷ ଗୀତ ଥିଲା । ନିର୍ମତା ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଗୀତ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ଖୁସି ଯେ ସେ ମୋତେ ଏକ୍ସପ୍ଲୋର କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅଟେ | ଏହି ଗୀତଟି ସର୍ବଦା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରହିବ, କାରଣ ଯେଉଁ ଦିନ ମୁଁ ଏହାକୁ ତିଆରି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲି, ସେହି ଦିନ ମୁଁ କୋଭିଡ କାରଣରୁ ମୋ ଭଉଣୀକୁ ହରାଇଥିଲି | ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଯେ ମୁଁ ଏହାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କି ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭାବୁଛି ପୁରା ପରିବେଶ ମୋତେ ଗୀତ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଦେଲା ଏବଂ ଏହା ଏକ ଗୀତ ହୋଇଗଲା | ଏଥିରେ ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବନା ଯୋଡ଼ି ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହା ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ସୋ’ର ସାମଗ୍ରିକ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍ ହୋଇଛି | ମୁଁ ଏହି ଗୀତକୁ ମୋ ଭଉଣୀକୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରେ ।

‘ବ୍ରୋକନ୍ ବଟ୍ ବ୍ୟୁଟିଫୁଲ 3’ (Broken But Beautiful 3)  ହେଉଛି ଅଗସ୍ତ୍ୟ ରାଓ ଏବଂ ରୁମି ଦେଶାଇଙ୍କ କାହାଣୀ, ଯେଉଁମାନେ ବହୁତ ଭିନ୍ନ ଦୁନିଆର ଦୁଇ ଜଣ ଲୋକ | କେବଳ ସେମାନଙ୍କର ଦୁନିଆ ଭିନ୍ନ ନୁହେଁ, ସେମାନେ ପରସ୍ପରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିପରୀତ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି | ସେମାନେ କ’ଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା ଉଭୟ ଜାଣିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଯାହା ଚାହାଁନ୍ତି ତାହା ନୁହେଁ | ଶେଷରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିବାର ଅନୁଭବ କରନ୍ତି |

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଘୋଷଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ବ୍ରୋକନ୍ ବଟ୍ ବ୍ୟୁଟିଫୁଲ 3’ (Broken But Beautiful 3) ଅଗସ୍ତ୍ୟ (ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା) ଏବଂ ରୁମି (ସୋନିଆ ରାଠୀ)ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଉତ୍ଥାନ-ପତନକୁ ଦର୍ଶାଏ । ଯେଉଁଠାରେ ଉତ୍ସାହ କେବେ ଶେଷ ହୁଏ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ବଦଳି ଯାଏ | ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଇହାନ ଭଟ, ଜାହ୍ନବୀ ଧନରାଜଗିର, ମନଭୀର ସିଂ, ତାନିଆ କାଲ୍ରା ଏବଂ ସାଲୋନି ଖାନ୍ନା ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଶୋ 29 ମଇ 2021 ରୁ ଅଲ୍ଟ ବାଲାଜୀରେ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଏହି ସିରିଜରେ ଇହାନ ଭଟ, ଜାହ୍ନବୀ ଧନରାଜଗିର, ମନଭୀର ସିଂହ, ତନୟା କାଲ୍ରା ଏବଂ ସଲୋନି ଖାନ୍ନା ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସୋ ଅଲ୍ଟ ବାଲାଜୀରେ ୨୯ ମଇ ୨୦୨୧ରୁ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement

Trending