Connect with us

ଭାଇରାଲ ଖବର

କୁକୁର ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ, ମାସକୁ ଦରମା ୧୫ ଲକ୍ଷ

Published

on

ପ୍ରିଜମ୍ ନ୍ୟୁଜ ବ୍ୟୁରୋ: ସାରା ବିଶ୍ବ କରୋନା ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ଅର୍ଥନୈତିକ ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି । ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଶିଖରରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ସେହିଭଳି ଏକ ସମୟରେ କୁକୁର ପାଇଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଚାକିରିର ବିଜ୍ଞାପନ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ହୁଏତ ଆପଣ ବିଶ୍ବାସ କରି ନ ପାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ୟ ଅଟେ । ଆମେରିକାର ଏକ ବିୟର କମ୍ପାନୀ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପଦବୀ ପାଇଁ ଏହି ଚାକିରି ଦେଉଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ କୁକୁରମାନେ ନିଯୁକ୍ତ ହେବେ । କମ୍ପାନୀର ନୂତନ ‘କୁକୁର ବ୍ରୁ ବିୟର’ ଉତ୍ପାଦର ପରୀକ୍ଷଣ ପାଇଁ ‘ଚିଫ୍ ଟେଷ୍ଟିଂ ଅଧିକାରୀ’ ହେବାକୁ ଥିବା କୁକୁରଙ୍କୁ ୨୦ ହଜାର ଡଲାରର ପ୍ୟାକେଜ୍ ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରାୟ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମାସିକ ବେତନ ମିଳିବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି।


ବୁଶ୍ ବିୟର ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କୁକୁର ଖୋଜୁଛି ଯାହା କୁକୁରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ପାନୀୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ କମ୍ପାନୀକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଚାକିରି ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଆବେଦନ ଗ୍ରହଣ କରୁଛି। ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ବୁଶର ଉକୃଷ୍ଟ ସ୍ୱାଦ, ନୂତନ ସ୍ୱାଦ ପାଇଁ ଗବେଷଣା, ପେଟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଆପଣଙ୍କ ଦାୟିତ୍ଵ ହେବ।
କମ୍ପାନୀ ଏନ୍ହ୍ୟୁଜର-ପୁସ୍ ଏକ ପ୍ରେସ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ବ୍ୟଙ୍ଗାତ୍ମକ ଚିତ୍ରଣକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ । କୁକୁରର ବ୍ରୁର ସ୍ୱାଦ ପୋର୍ଟଫୋଲିଓର ସମ୍ପ୍ରସାରଣକୁ ମିଶାଇ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହିବ। ଏହି ପଦ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ କୁକୁରକୁ ବେତନ ବ୍ୟତୀତ ବୀମା ଏବଂ ମାଗଣା ବୁଶ୍ ଡଗ୍ ବ୍ରୁ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ। ଚିଫ୍ ଟେଷ୍ଟିଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗୁଣବତ୍ତା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଏବଂ ଉତ୍ପାଦର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ଭଳି ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।
ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସାମିଲ ହେବା ପାଇଁ ନିୟମ ବହୁତ ସରଳ ରହିଛି। କୁକୁରର ଭଲ ଫଟୋ ସହିତ ମାଲିକଙ୍କୁ କହିବାକୁ ହେବ ଯେ, କାହିଁକି ସେ ଭାବନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପେପ୍ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆବେଦନ କରିବାବେଳେ କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ଦିଆଯାଇଥିବା #BuschCTOcontest ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ । ୨୮ ଏପ୍ରିଲ୍ ସୁଦ୍ଧା ଆବେଦନ ଶେଷ ତାରିଖ ରହିଛି । ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ରତା ଆଧାରରେ ଏହି ପଦବୀ ଚୟନ କରାଯିବ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ଚଳିତ ମାସରେ କମ୍ପାନୀର ଅଫିସିଆଲ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଘୋଷଣା କରାଯିବ। କମ୍ପାନୀର ଏହି ଭଳି ନିଆରା ବିଜ୍ଞାପନ ଉପରେ ଅନେକ ଗୁଡ଼ିଏ ମତାମତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

Advertisement
Advertisement

Trending